باغلارباغی: تجربه لذت و هیجان وصف نشدنی

باغلارباغی: تجربه لذت و هیجان وصف نشدنی

معرفی باغلارباغی تبریز

مجموعه باغلارباغی یکی از بزرگ ترین مراکز تفریحی تبریزاست، که انواع و اقسام وسایل بازی و تفریح برای همه سنی وجود دارد که موجب محبوبیت این مکان و تبدیل شدن آن به یکی از جاذبه های گردشگری تبریز شده است. وقتی وارد این مکان می شوید اولین چیزی که جلب توجه می کند صدای موزیک آذری است که از هر سو به گوشتان می رسد و همچنین چرخ و فلک بسیار بزرگ آن است که با نور پردازی زیبایش آدم را وسوسه می کند که سوارش شود، پس از آن بهتر است در مکانی دِنج وسرسبز زیراندازتان را پهن کنید. در سوی دیگر باغلار باغی صدای داد و فریاد افرادی که سوار بر رِنجِر هستند وازفرط ترس و هیجان جیغ  می زنند. کشتی سبا بزرگ به شکل اژدها چنان به هوا می رود که گویی پرواز می کند و تنوبدن شما به جای افرادی که در آن نشسته اند می لرزد. از دیگر وسایل موجود در این شهر بازی می توان به کشتی سبا کوچک،سفینه،آکروجت بزرگ وکوچک و... اشاره کرد. ولی دل شیر می خواهد که سوار سفینه فضائی ودستگاه U شود که بسیار ترسناک و مهیج هستند. اگر شما به حیوانات و حیات وحش علاقه مند هستید می توانید به باغ وحش باغلارباغی تبریز سری بزنید و از دیدن شیرها ،خرس ها، گربه وحشی وانواع پرندگان نظیر طاووس وجغد و بزهای کوهی لذت ببرید. شما دراین مجموعه می توانید از بخش دلفین ها وفک ونهنگ سفید دیدن کرده و از نمایش آنها با توپ حلقه لذت ببرید و حتی در کنار آنها شنا کنید وبا آنها عکس سلفی بیندازید. بهتر است پس از این همه جنب و جوش به محل استقرارتانبرگردید تا کمی بنشینید و شور وشوق دیگران را نظاره کنید. بهتر است سر راه با خوردن بستنی و پشمک لذتتان را چند برابر کنید. وقتی روی زیر اندازتان نشسته اید قطاری می بینید که از روی پل بالای سرتان می گذرد. پس از کمی استراحت وقت آن رسیده که به سینما پنج بعدی بروید ودقایقی پرشوررا کنار خانواده خود تجربه کنید. کلبه وحشت محل ترس ولرز است وآدرنالین خونتان را به بالا ترین حد خود می رساند. به هرسو که نگاه می کنید همه را شادمان راضی از این که به این مکان زیبا آمده اند می بینید، امیدواریم از باغلارباغی تبریز لذت برده باشید.

باغ وحش باغلارباغی

در باغ وحش باغلار باغی تبریز مجموعه ای از حیوانات گوناگون قرار دارند که هر کدام زیبایی منحصر به فردی دارد، از جمله این حیوانات می توان به شیر، پلنگ، ببر، گرگ، روباه، گربه وحشی، شتر، خرس، گوزن، آهو، میمون، گراز و ... وجود دارند. در قسمتی از این باغ وحش باغ پرندگان وجود دارد که در آن انواع پرندگان نظیر طوطی، طاووس، شترمرغ و جغد و ... و ... وجود دارد.

موقعیت جغرافیایی

اگر می خواهید به پارک بزرگ و تفریحی باغلار باغی تبریز بروید، می بایست به بلوار استاد شهریار و ضلع شمالی ورودی کوی ولیعصروجنب پارک بزرگ ولیعصر بروید تا یک روز خوش و خرم و پر از تفریح و خنده را کنار خانواده و دوستانتان سپری کنید، شما عزیزان می توانید پس از بازدید از این مکان از ائل گلی تبریز هم دیدن کنید.

Add comment

Your message is required.